MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 5991330
nr 599 1330
Stol
1800-tal, bemålad, handsnidad, höjd: 108, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 september 2009
kl 17:13:05
100 kr
200 kr